Znajdź obiekt w bazie pobytowo-noclegowej:
Znajdź obiekt w bazie pobytowo-noclegowej:

Zdobądź nowe umiejętności

z Federacją Związków Gmin i Powiatów RP

oraz Europejską Grupą Doradczą

Prowadzisz biznes w branży turystycznej?

Bądź gotów na nowe wyzwania!

Rozwiń umiejętności zawodowe swoich pracowników!

 

Wywiad z P. Anną Kocembą – Tokarską - kierownikiem projektu

 

 

- W okresie intensywnych przygotowań do Mistrzostw Europy w piłce nożnej, również pracownicy małopolskich firm, w szczególności pracownicy branży turystycznej powinni być dobrze przygotowani do świadczenia usług na najwyższym „europejskim” poziomie. Warto już dziś zadbać o rozwój i doskonalenie kwalifikacji zawodowych swoich pracowników, dzięki czemu możliwe będzie sprostanie rosnącym wymaganiom rynku.

Federacja Związków Gmin i Powiatów RP wraz z Europejską Grupą Doradczą ma ciekawą propozycję edukacyjną - prosimy o szczegóły.

- Wychodząc naprzeciw potrzebie rozwoju kwalifikacji pracowników branży turystycznej od stycznia 2012 Federacja Związków Gmin i Powiatów RP wraz z Europejską Grupą Doradczą rozpoczyna w województwie małopolskim realizację projektu Akademia Małopolskiej Turystki na 5+.

 

Do udziału w tym przedsięwzięciu zapraszamy pracowników mikro i małych przedsiębiorstw branży turystycznej, gastronomicznej  i uzdrowiskowej z województwa małopolskiego.

 

Naszą propozycję kierujemy do 90 mikro przedsiębiorstw, z których planujemy przeszkolić 287 osób, oraz do 150 małych firm - tu wsparcie otrzymają 433 osoby. Docelowo oferujemy wsparcie edukacyjne dla 720 osób, w tym 432 kobiet i 288 mężczyzn.

 

- Jakie zajęcia planujecie Państwo w ramach projektu?

 

Uczestnicy projektu mają szansę podniesienia kwalifikacji i umiejętności zawodowych, poprzez udział  w interesujących szkoleniach. Ciekawie został zaplanowany program projektu; każdy uczestnik wybiera 1 temat z 4 zaproponowanych: Akademia Carvingu, Akademia Savoir – vivre, Akademia Sztuki Barmańskiej, Skuteczny marketing turystyczny.

 

Zajęcia w formie intensywnych warsztatów realizować będziemy między innymi w Krakowie, Zakopanem, Krynicy Zdroju i Nowym Targu. Szersze informacje o projekcie prezentujemy na stronie: www.akademiaturystyki.eu do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy.

 

- Obecnie rynek edukacyjny zasypuje nas mnóstwem szkoleń, kursów, warsztatów. Stąd pytanie co wyróżnia Państwa ofertę?

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, udział w nim jest całkowicie bezpłatny. Uczestnicy obok zdobywania wiedzy, rozwijania umiejętności zawodowych mają zagwarantowane: materiały szkoleniowe, wyżywienie, certyfikat potwierdzający kwalifikacje.

 

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, iż zajęcia w formie intensywnych warsztatów prowadzić będzie profesjonalna kadra trenerów-praktyków. Dodatkowo istnieje możliwość indywidualnych konsultacji z trenerami.

 

Jesteśmy przekonani, iż wsparcie udzielone uczestnikom projektu efektywnie wpłynie na poszerzenie ich wiedzy i umiejętności praktycznych i docelowo przyczyni się do poprawy jakości świadczonych usług w branży turystycznej, gastronomicznej i uzdrowiskowej.

 

- Rzeczywiście interesująco zapowiada się Państwa projekt. Prosimy więc przybliżyć zasady uczestnictwa tj. jakie dokumenty należy złożyć, by zostać uczestnikiem Akademii Małopolskiej Turystyki ?

- Rekrutacja osób do Akademii już trwa, pierwsze zajęcia rozpoczną się w marcu bieżącego roku, projekt realizowany będzie nieprzerwanie do grudnia 2013 roku włącznie.

 

Osoby zainteresowane i spełniające kryteria udziału w projekcie mogą przesłać dokumenty rekrutacyjne (dostępne na stronie www.akademiaturystyki.eu) lub zgłaszać się osobiście w Biurze Projektu
w Krakowie, przy ul. Bałuckiego 8. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu drogą
e- mailową: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie pod numerem: 12 633 00 07 oraz tel. Komórkowym 660 237 650.

 

- Dziękuję serdecznie za rozmowę.

 
Uzdrowiska - strona główna
zmienklimat
bazaobiektowiuslug_off
porady
newsletter

Login:
Email:

profilelecznicze
rodzajezabiegow
Reklamy

ULOTKI.net

Tajemniczy Dolny Śląsk - serwis miłośników tajemnic i odkrywców skarbów

 Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A   Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju   Pałac Jedlinka